تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

تمام رنگ مو و محصولات جانبی شرکت عمادآرا را ببینید

رنگ مو

رنگ موی آنیکا Anika

رنگ موی آنیکا دارای فرمولاسیونی غنی از روغن‌های نارگیل، آرگان، کرچک، سبوس برنج، زیتون، آفتابگردان، گندم و انواع ویتامین است که علاوه بر ایجاد شفافیت و درخشندگی موها، سلامت آن ها را نیز حفظ می‌کند.

7806 رنگ مو آنیکا
رنگ موی استار

رنگ موی استار Star

ترکیب ویتامین های E ،B و C به همراه روغن‌های بادام و روغن، عسل و سایر عصاره های گیاهی به ترمیم فولیکول ها و ساختار آسیب دیده مو و همچنین رشد موهای سالم کمک می‌کند. رنگ موی استار تمام این ویژگی‌ها را داراست.

رنگ موی اینویتیشن Invitation

رنگ موی کراتینه اینویتیشن حاوی موادی همچون روغن جوجوبا، پروتئین و ویتامین C بوده که با نفوذ به عمق کوتیکول های مو نسبت به تغذیه موها اقدام می کند. همچنین این رنگ مو به واسطه دارا بودن رنگدانه های با کیفیت سری A منجر به ماندگاری و دوام بیشتر رنگ بر روی مو می شود.

56756 رنگ مو اینویتیشن
رنگ مو بیجورکا

رنگ موی بیجورکا Bijourka

رنگ موی بیجورکا تنها رنگ موی حاوی طلای ۲۴ عیار در خاورمیانه است که با خاصیت آنتی اکسیدانی خود مانع از بروز بسیاری از سرطان ها می گردد.

رنگ موی پرستیژ Prestige

رنگ موی ۱۲۰ میلی لیتری پرستیژ شامل رنگ هایی بسیار متنوع است که پاسخی ایده آل برای انواع سلیقه ها فراهم می آورد. رنگ موی پرستیژ به واسطه دارا بودن مواد مغذی از جمله کراتین، روغن آرگان، ویتامین ها، روغن هاو عصاره های موثر گوناگون باعث حفظ رطوبت و ساختار طبیعی موهای شما شده و از بروز هرگونه آسیبی در حین فرآیند رنگ آمیزی جلوگیری می نماید.

1110103001 - رنگ مو
1241242 رنگ مو پروکسی

رنگ موی پروکسی Proxi

رنگ موی پروکسی یک رنگ تخصصی است که دارای فرمولاسیون غنی از کراتین، سبوس برنج، روغن های آرگان، آفتابگردان، جوانه گندم، زیتون، کرچک، نارگیل و نرم کننده های طبیعی می باشد.

رنگ موی مدیا Media

رنگ موی مدیا با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و بر اساس فرمولاسیون روز اروپا تولید شده و دارای کیفیت بالایی می باشد. رنگ موی مدیا حاوی موادی همچون ویتامین c، روغن های طبیعی و نرم کننده های مغذی بوده که موهای شما را نرم، لطیف و درخشان تر می نمایند.

3462222 رنگ مو مدیا
رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک 2

رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک Free Ammonia Perestige

رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک حاوی ترکیباتی همچون روغن آرگان، عصاره نعناع، کراتین و مولتی ویتامین می باشد. ازآنجا که این محصول فاقد آمونیاک است، برای افراد حساس و یا با موهای آسیب دیده بسیار مناسب است.رنگ موی پرستیژ بدون آمونیاک همزمان با رنگ آمیزی موهای شما، به ترمیم ساختار آنها نیز می پردازد.