تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

تمام محصولات دکلره شرکت عمادآرا را ببینید

دکلره

دکلره آنیکا Anika

محصولات دکلره آنیکا یکی از ایده آل ترین محصولات برای هایلایت، مش، دکلره کامل و دکوپاژهای تکه ای یا کلی می باشد. این محصول با فناوری های خاص، فرمولاسیون ویژه و مواد اولیه فوق العاده مرغوب ساخته شده و دارای کمترین میزان آمونیاک می باشد.

BEACHING powder anika
bleaching powder Star

دکلره استار Star

محصولات دکلره استار در حجم های متفاوت تولید شده و برای بی رنگ سازی موهای سر، دست و صورت کاربرد دارد. این محصول در هنگام ترکیب با اکسیدان کف نکرده و نیازی به لکه گیری نخواهد داشت.

دکلره اینویتیشن Invitation

محصولات دکلره سفید اینویتیشن یک محصول ایده‌آل برای مش، دکلره کامل، هایلایت و دکوپاژ بوده و قدرت روشن کنندگی بسیار بالایی دارد. استفاده از مواد اولیه مرغوب در کنار به کارگیری فرمولاسیون خاص باعث شده تا این محصول فاقد غبار و مناسب برای موهای حساس و نازک باشد.

808707087 اکسیدان اینویتیشن
bleaching powder bijourka

دکلره بیجورکا Bijourka

محصولات دکلره و کرم دکلره بیجورکا با فرمولاسیون فرانسوی و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تولید شده. پودر دکلره آبی و سفید بیجورکا فاقد آمونیاک و گردوغبار بوده و محبوبیت بسیاری در میان بانوان دارد.

دکلره پرستیژ Prestige

محصولات دکلره پرستیژ با قدرت روشن کننده بسیار بالای خود، پس از ترکیب با اکسیدان به خوبی به تارهای مو می چسبد و دکلره ای مطمئن و دقیق را ایجاد می نماید. پودر دکلره سفید پرستیژ برای دستیابی سریع به رنگ دلخواه و پپودر دکلره آبی پرستیژ برای رنگ ها و مش های شکلاتی و نسکافه ای بسیار مناسب است.

bleaching powder Presige
bleaching powder Proxy

دکلره پروکسی Proxi

محصولات دکلره پروکسی دارای فرمول منحصر به‌فرد بوده و برای انواع مصارف حرفه ای و تخصصی کاملا مناسب است. از آنجا که پودر دکلره پروکسی با پایین ترین میزان ممکن آمونیاک تولید شده و عاری از هرگونه غبار می باشد، مانع از آسیب رسیدن به موها و ریه های شما می گردد.

دکلره مدیا Media

محصولات دکلره و کرم دکلره مدیا دسته ای از محصولات هستند که برای دکوپاژ، مش، هایلایت و همچنین، دکلره کامل مورد استفاده قرار می گیرند. این محصولات به منظور دارا بودن بالاترین و بهترین سطح تاثیرگذاری بر روی مو با استفاده از فناوری های پیشرفته و جدیدترین فرمولاسیون اروپایی تولید می شوند.

 

decoloration media