تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

تمام محصولات ماسک موی شرکت عمادآرا را ببینید

ماسک مو

ماسک موی بیجورکا Bijourka

ماسک موی بیجورکا حاوی روغن آرگان، کراتین و روغن نارگیل می باشد. این ترکیب باعث تغذیه موثر موها و همچنین، احیا و بازسازی تارهای آسیب دیده می شود. برای سلامت موهایتان کافیست مقداری از این محصول را در حین استحمام و پس از شست و شو با شامپو به ساقه و ریشه موهایتان زده و پس از چند دقیقه آبکشی نمایید.

078 ماسک موی بیجورکا
9879558567 ماسک موی پروکسی

ماسک موی پروکسی Proxi

ماسک موی پروکسی مدل ۶ در ۱ حاوی کراتین، روغن آرگان و روغن جوجوبا می باشد. کراتین ماده اصلی تشکیل دهنده مو است که در حین استفاده از این ماسک به ساختار مو منتقل شده و باعث احیای دوباره آن ها می گردد.

ماسک موی مدیا Media

ماسک موی مدیا یک تغذیه کننده عمقی برای مو بوده و حاوی روغن آرگان، روغن جوجوبا و کراتین می باشد. این محصول با تزریق کراتین به ساختار مو نه تنها باعث جبران کمبود این ماده حیاتی شده، بلکه به احیای مجدد موها نیز می پردازد.

3241 ماسک مو مدیا
1822115001 رنگ مو پرستیژ بدون آمونیاک

ماسک موی پرستیژ Prestige

ماسک موی گیاهی پرستیژ حاوی ترکیباتی همچون کراتین، پروتئین و روغن آرگان بوده و به بافت مو کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کند. رطوبت رسانی به تارهای خشک و آسیب دیده، ایجاد نرمی و لطافت در مو، کاهش التهاب پوست سر، تنظیم ترشح چربی چوست سر و جلوگیری از ایجاد موخوره تنها بخشی از ویژگی های ماسک موی پرستیژ می باشد.