تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

تمام محصولات اکسیدان شرکت عمادآرا را ببینید

اکسیدان

اکسیدان آنیکا Anika

اکسیدان آنیکا حاوی نرم کننده و ویتامین های موثر برای تغذیه مو بوده و به همین دلیل سلامت موهای شما را در حین فرآیند رنگ آمیزی حفظ می نماید.
oxidant anika
oxidant star

اکسیدان استار Star

ترکیب ویتامین های E ،B و C به همراه روغن‌های بادام و روغن، عسل و سایر عصاره های گیاهی به ترمیم فولیکول ها و ساختار آسیب دیده مو و همچنین رشد موهای سالم کمک می‌کند. اکسیدان  استار تمام این ویژگی‌ها را داراست.

اکسیدان این ویتیشن Invitation

اکسیدان های این ویتیشن با فرمولاسیون منحصر به فرد خود به عنوان یک کاتالیزور در فرآیند رنگ آمیزی عمل می نمایند. علاوه بر آن، نرم کننده های طبیعی استفاده شده در تولید این محصولات حفظ سلامت و ساختار طبیعی مو را تضمین می نمایند.

oxidant invitation
oxidant bijourka

اکسیدان بیجورکا Bijourka

اکسیدان بیجورکا حاوی عصاره‌های گیاهی و مواد مغذی طبیعی است که از آسیب دیدن موهای شما در حین فرآیند رنگ‌آمیزی جلوگیری می‌کند.

اکسیدان پرستیژ Prestige

اکسیدان پرستیژ با بهره گیری از فرمولاسیونی منحصر به فرد تولید شده که علاوه بر قابلیت تسریع در فرآیند رنگ آمیزی، ساختار طبیعی مو را نیز حفظ می‌کند.

prestige oxidant
oxidant Proxi

اکسیدان پروکسی Proxi

اکسیدان پروکسی علاوه بر تسریع فرآیند رنگ‌آمیزی مو، به علت دارا بودن نرم کننده‌های طبیعی و روغن‌ها از وز و یا شکسته‌شدن مو جلوگیری می‌نماید.

اکسیدان مدیا Media

اکسیدان مدیا دارای نرم کننده های طبیعی است که از وز شدن و شکستگی موهای شما در فرآیند رنگ آمیزی جلوگیری به عمل می آورد.

oxidant media
اکسیدان پرستیژ بدون آمونیاک

اکسیدان پرستیژ بدون آمونیاک Free Ammonia Prestige

اکسیدان های بدون آمونیاک پرستیژ که با درصدهای ۶، ۹ و ۱۲ تولید می شود، حاوی کراتین بوده و مانع از بروز آسیب به موهای شما می گردد. عدم استفاده از آمونیاک در فرمولاسیون اکسیدان های بدون آمونیاک پرستیژ آن را به بهترین گزینه برای خانم های باردار و حساس تبدیل نموده است.