تاریخچه عمادآرا

شرکت عمادآرا یکی از پیشگامان تولید رنگ مو و محصولات آرایشی در ایران است که در سال ۱۳۷۶ توسط عماد حریری تأسیس شده و فعالیت خود را با عرضه رنگ موی پرستیژ آغاز نموده است.
شرکت عمادآرا در سال ۱۳۸۴ اقدام به تأسیس کارخانه­‌ای در شهر اشتهارد نمود تا با توسعه و ایجاد تنوع در محصولات خود نیاز بخش بزرگ­تری از مصرف­‌کنندگان را تأمین کند. هم اکنون نیز، کارخانه شرکت عمادآرا دارای پیشرفته­‌ترین خط تولید لوازم آرایشی و رنگ مو است که تمام محصولات خود را با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ماشین‌آلات، مرغوب‌ترین مواد اولیه، فرمولاسیون­‌های روز اروپا و استانداردهای جهانی تولید می ­نماید. به‌ جهت رعایت حقوق مصرف‌کنندگان و بهبود سطح کیفی زندگی آنان نیز، کیفیت محصولات تولیدی در آزمایشگاه مجهز عمادآرا کنترل شده و پس از آن عرضه می ­گردند.

فعالیت شرکت

در حال حاضر شرکت عمادآرا محصولات آرایشی، مراقبت پوست و مو، رنگ مو و عطریات خود را تحت نام برندهایی محبوب هم­چون پرستیژ، آنیکا، مدیا، بیجورکا، پروکسی، استار و این ویتیشن تولید و در سراسر ایران پخش می­‌نماید. عمادآرا به­‌منظور تسهیل دسترسی مصرف­‌کنندگان گرامی به محصولات با کیفیت، همواره تلاش نموده تا حضوری فعال و پر رنگ در فروشگاه­‌های مختلف، از گالری­‌های آرایشی تا فروشگاه‌­های زنجیره‌­ای، داشته باشد.
علاوه بر فعالیت داخلی، شرکت عمادآرا همواره تلاش نموده تا با صادرات محصولات ایرانی و حضور در سایر کشورها، از یک طرف پرچم کشور عزیزمان را برافراشته نگاه دارد و از طرف دیگر نیز زمینه­‌ساز رونق اقتصادی ایران و هم­وطنان شود.

عمادآرا
آمار و ارقام

36
سال سابقه فعالیت
3850
محصول
820
شهر تحت پوشش
200000
مشتری مستقیم

پخش، صادرات و واردات

پخش مویرگی محصولات عمادآرا و همچنین صادرات آن ها به سایر کشور ها و همچنین وارد کننده برندهای کمیابی چون امپر، پرایو، ویواریا و لی شامو.

کیفیت و تامین رضایت

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات و تهیه مواد اولیه از بهترین تامین کنندگان اروپایی و تولید محصولات خود براساس فرمولاسیون روز اروپا.

مشتریان

رعایت حقوق مشتریان و پاسخگویی سریع و مناسب به شکایات و نیز مسئولیت پذیری، صداقت و احترام در برخورد با مشتریان خود همیشه جزو اولویت‌ها بوده است.

توسعه و تنوع

شرکت عمادآرا در توسعه و تنوع محصولات بسیار به نیاز های مشتریان خود دقت می کند و با هدف رفع نیازهای آن ها محصولات خود را تولید می کند.