تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

برند آنیکا

راز زیبایی ، آنیکا

چون که من ارزششو دارم

آنیکا یک برند شناخته شده در حوزه آرایشی، عطریات و رنگ مو می باشد که بسیاری از محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می نماید. محصولات آنیکا شامل رنگ مو، کیت رنگ، اکسیدان، دکلره، بادی اسپلش، ادکلن، عطر جیبی، پنکک، رژ گونه و سایه چشم است که به عنوان شناخته شده ترین محصولات این برند می توان از رنگ مو و عطریات آنیکا یاد کرد.

back-woman-35

آنیکا

Anika-logo-2

رنگ مو و محصولات جانبی

برند آنیکا یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده رنگ مو و محصولات جانبی همچون دکلره و اکسیدان است که محبوبیت خود را مدیون استفاده از مواد اولیه با کیفیت، فرمولاسیون سرشار از ویتامین و مواد مغذی و همچنین، عرضه با قیمتی منصفانه است.

عطریات

گروه عطریات آنیکا شامل اسپری بدن و بادی اسپلش می باشد. به کارگیری ماشین آلات و فناوری پیشرفته و همچنین، استفاده از بهترین اسانس های دنیا سبب کیفیت عالی، پخش بوی بی نظیر و ماندگاری طولانی مدت این محصولات شده است.

محصولات آرایشی

محصولات آرایشی آنیکا شامل پنکیک، رژلب، سایه چشم و کانتور است. 

عطر جیبی

عطر جیبی ویس دارای رایحه بهترین عطرهای دنیاست که به دلیل ابعاد کوچک خود به شما اجازه می دهد آن را در جیب یا کیف دستی خود قرار داده و در تمام طول روز و پیش از ورود به مکان های متفاوت، عطر خود را تجدید کنید و همواره خوشبو و معطر باشید.