تلفن: 02166786717

logo emadara

logo emadara

عمادآرا، تولیدکننده انواع رنگ‌مو، محصولات آرایشی و عطریات

رنگ مو و جانبی

برندهای رنگ مو و محصولات جانبی عمادآرا را در اینجا مشاهده کنید

اکسیدان

درصد اکسیدان رنگ مو عاملی بسیار مهم در رنگ مو است. اکسیدان ها فعال کننده و تسریع کننده فرآیند رنگ آمیزی مو می باشند که با درصدهای متفاوتی تولید شده و تاثیرات متفاوتی بر رنگ مو خواهند داشت. به منظور پیشگیری از ایجاد آسیب به موها، شرکت عمادآرا در فرمولاسیون مربوط به اکسیدان های خود از نرم کننده های طبیعی و مواد مراقبت کننده از مو استفاده می نماید.

oxidant-all اکسیدان عمادآرا
کیت-رنگ مو عمادآرا

کیت رنگ مو

تغییر رنگ مو باعث تغییر کلی در چهره ‌می‌شود و اگر رنگ جدید، مخالف با رنگ طبیعی مو‌ها باشد این تغییر مشهود‌تر خواهد بود. اثرات منفی‌ای که رنگ مو می‌تواند بر روی موها بگذارد گاهی باعث می‌شود موها به شدت آسیب ببینند، به همین دلیل باید رنگ مویی خریداری کرد که علاوه بر تغییر رنگ زیبا به مراقبت از مو نیز بپردازد.کیت رنگ مو پکیج کاملی از محصولات لازم برای رنگ آمیزی مو بوده و تمام آنچه را که برای داشتن یک رنگ موی زیبا و سالم نیاز دارید در اختیارتان قرار می دهد.

دکلره

دکلره ها انواعی از محصولات مکمل برای رنگ مو هستند که با نفوذ به ساقه مو باعث از بین رفتن رنگ طبیعی آن شده و رنگ مو را به پایه های بسیار روشن می رسانند. این فرآیند به شما امکان می دهد تا رنگ مورد نظرتان را به بهترین شکل و زیباترین حالت بر روی موهایتان پیاده سازی نمایید.

دکلره همه عمادآرا
سرم مو عمادآرا

سرم مو

سرم های مو با اهداف متفاوت تولید شده و به همین دلیل، در فرمولاسیون هر یک از آن ها انواع مختلفی از ترکیبات مغذی به کار رفته است. استفاده از سرم مو باعث حفظ رطوبت موها و تغذیه آن ها با مواد طبیعی و تاثیرگذار می شود.

ماسک صورت

پوست به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آلودگی هوا و شست و شو، بسیاری از مواد مفید خود را از دست داده و به مرور زمان دچار هشکی، چروک، لکه و سایر آسیب ها می شود. در تولید ماسک های صورت از موادی استفاده می شود که قابلیت بسیاری برای تغذیه پوست و بازگرداندن ترکیبات حیاتی به آن را دارا باشند. ماسک‌های صورت برای تسکین پوست و جریان انداختن جریان خون نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ماسک صورت عمادآرا
رنگ مو عمادآرا

رنگ مو

انتخاب یک رنگ موی خوب نه تنها به شما کمک می کند تا تحولی چشمگیر در ظاهرتان داشته باشید، بلکه به دلیل دارا بودن مواد مغذی موجب سلامت هرچه بیشتر موهایتان نیز می گردد. شرکت عمادآرا در تولید رنگ های خود همواره ساختار و ویژگی های موی بانوان ایرانی را در نظر داشته و به این ترتیب، کامل ترین محصول را تولید نموده است.

ماسک مو

داشتن موهای سالم و درخشان نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد. یکی از گزینه‌های تقویت و محافظت از مو استفاده از ماسک مو است. ماسک مو یک محصول درمانی و آرایشی محسوب می‌شود. انواع مختلف ماسک موها کاربردهای متنوعی هم دارند اما تقویت و نرم کنندگی را می‌توان کاربرد مشترک ماسک موها عنوان کرد. استفاده از نرم کننده های طبیعی، ویتامین های متعدد، روغن های گیاهی و انواع تقویت کننده های مفید در ماسک های مو سبب تغذیه موهای شما و احیای آن ها می شود.در این مقاله به انواع مختلف ماسک مو، فواید استفاده از ماسک مو و شیوه استفاده از آن پرداخته شده است. با ما همراه باشید تا درباره‌ی این محصول مراقبتی و احیا کننده موهای آسیب دیده بیشتر بدانید.

ماسک مو عمادآرا

لوسیون و ویتامینه

لوسیون یا تونیک، مایعی است که برای تکمیل پاکسازی پوست بکار می‌رود و آخرین آثار آرایش یا آرایش پاکن‌ها را از روی پوست برمی‌دارد. بعد از پاکسازی صورت، با مصرف لوسیون، پي اِچ اپیدرم حفظ و تثبیت می‌شود.
لوسیون را بعد از پاکسازی آرایش و درحالیکه پوست کاملاً خشک است باید استفاده کنید. این ماده را به کمک پنبه روی پوست بمالید. می‌توانید صبح بعد از بیدارشدن از خواب، صورتتان را با لوسیون تمیز کنید تا به این شکل مازاد سبوم تولید شده در طول شب را از روی پوست بردارید.

Proxi-logo-2
Bijourka-logo-2
Anika-logo-2
Star-logo-1
Invitation-logo-2
Media-logo-2
Prestige-logo-3